Jakość i wydajność,  Laptopy HP

Laptopy HP ZBook – maksymalna wydajność w przenośnej formie

Wysoka wydajność, niezawodność i wysoka mobilność to główne walory, jakimi mogą pochwalić się laptopy z serii HP ZBook. Wysoka funkcjonalność tych mobilnych stacji roboczych znalazła zastosowanie w wielu branżach, w tym w środowisku związanym z grafiką, a także u architektów. Dlaczego rodzina ZBook jest tak popularna? Poniżej przedstawiona charakterystyka pozwala zapoznać się z ogólnymi cechami tej linii produktów.

Laptopy HP ZBook – profesjonalnie rozwiązanie do pracy nad zaawansowanymi projektami

Bez wątpienia stacje robocze takie jak te z omawianej rodziny ZBook są skierowane do użytkowników zajmujących się specjalistycznymi branżami. Dlatego właśnie nie uświadczymy w tego typu laptopach kompromisów w zakresie jakości wykonania, mocy, a praca nie zostanie zakłócona przez awarię. Niezawodność urządzeń HP ZBook to kolejny wyróżniający tę rodzinę element. Klasa biznesowa wymaga również wysokiego komfortu pracy. Na ten wpływa kilka rozwiązań, o których mowa poniżej. 

Laptopy HP ZBook dla grafików i architektów

Specjalistyczne branże wymagają odpowiednich rozwiązań. W przypadku rodziny biznesowych laptopów HP ZBook takimi rozwiązaniami są m.in. wysokiej klasy ekrany, w tym matryce TN, IPS czy IPS Dream Color. Obraz wyświetlany jest w rozdzielczości od HD+ do Ultra HD włącznie. Mobilne stacje robocze HP to także praca poza domem czy biurem bez obaw o uszkodzenie sprzętu. Solidna konstrukcja w wojskowym standardzie  MIL STD-810G pozwala w pełni wykorzystywać sprzęt na zewnątrz bez ryzyka zniszczenia.

 Biznesowa seria HP ZBook. Laptopy z Intel Core i grafiką NVidia Quadro

Laptopy HP ZBook poszczycić mogą się wieloma elementami, wśród nich znajdują się także mocne układy CPU. Użytkownicy decydujący się na urządzenie ZBook mogą wybrać konfigurację z procesorami zarówno Intel Core do i7 lub Xeon włącznie, jak i również AMD. Wysoka wydajność wyraża się także w sferze grafiki. Mocne jednostki, takie jak NVidia Quadro czy AMD FirePro pozwalają na pracę z programami, np. do renderingu grafiki 3D.

Czy laptopy HP ZBook są dobre?

Charakterystyka urządzeń HP ZBook sprawia, że zyskały one powszechne uznanie wśród odbiorców wymagających ponadprzeciętnych parametrów pod kątem funkcjonalności, przenośności oraz niezawodności. To sprzęt przede wszystkim nastawiony na pracę, także tę w podróży. Całości dopełniają systemy wpływające na bezpieczeństwo danych, jak moduły TPM i czytnik linii papilarnych. Oprócz tego laptopy posiadają nowoczesne rozwiązania dotyczące łączności, gdzie wyróżniamy obsługę Wi-Fi 6 oraz LTE.