Dell Latitude,  Jakość i wydajność

Notebook czy ultrabook?

Dziś większość z nas posiada mobilny komputer, który może zabrać ze sobą. To niewielkie, przenośne urządzenie wszyscy nazywają laptopem, choć termin ten jest o wiele bardziej pojemny niż może się wydawać. Pod nazwą „laptop” kryją się zarówno notebooki jak i ultrabooki.

Notebooki stanowią znakomitą większość laptopów. Są lekkie, niewielkie i wygodne w transporcie. Zaspokajają potrzeby większej ilości użytkowników, jednocześnie doskonale mieszcząc się w ich budżetach.

Nowoczesnym i designerskim rodzajem laptopa są ultrabooki. Z zewnątrz cienkie i leciutkie, a wewnątrz kryją potężne możliwości techniczne. Są o wiele szybsze i bardziej wydajne niż popularne notebooki. Przy tym zachwycają wyglądem, czym zdobywają uwagę wielu osób.

Dziś większość z nas posiada mobilny komputer, który może zabrać ze sobą

Jaki laptop wybrać?

Seria Dell Latitude (więcej: https://itnes.pl/notebooki/notebooki-dell/notebooki-dell-latitude/) zawiera w swojej ofercie zarówno notebooki, jak i ultrabooki. Jeżeli potrzebujesz do swojego biura budżetowej, ale wydajnej wersji laptopa Dell, zdecyduj się na jeden z modeli serii 3000. Idealnie sprawdzą się w codziennej pracy biurowej. Dzięki nim Twoi pracownicy błyskawicznie zrealizują wszystkie priorytetowe zadania. Dla małych firm dobrym wyborem będzie 13,3-calowy model Dell Latitude 3330. Jeżeli potrzebujesz bardziej wydajnego sprzętu, który będzie miał także zalety urządzenia multimedialnego, zdecyduj się na 15,6-calowy model 3540. Dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy jednocześnie chcą wybrać rozwiązanie o korzystnym stosunku ceny do jakości, stworzono model 3590 z procesorem ósmej generacji.

Notebooki serii 5000 są dedykowane przedsiębiorstwom, które potrzebują wydajnego sprzętu biznesowo-multimedialnego. Jednymi z modeli, które sprawdzą się także w podróży służbowej, są Dell Latitude E5440 i E5540. W zależności od potrzeb, możesz wybrać matrycę 14- lub 15-calową. Niskonapięciowy procesor Intel Core i5 zapewni wydłużony czas pracy na baterii.

Notebooki i ultrabooki Dell Latitude posiadają wiele różnych konfiguracji

Jeżeli planujesz zakup nowych urządzeń dla zarządu lub kadry kierowniczej, doskonałym wyborem będą ultrabooki. Wnętrza ultrabooków z serii Dell Latitude kryją najlepsze podzespoły, a nowoczesny design sprawi, że praca na nich będzie jeszcze przyjemniejsza.

Ultrabooki Dell Latitude znajdziesz w serii 7000. Najbardziej budżetowym rozwiązaniem jest ultrabook E7240 o matrycy 12,5 cala i ważący zaledwie 1,36kg. Ten poręczny laptop cechuje się wytrzymałą baterią i dyskiem SSD o pojemności 128GB. Jeżeli potrzebujesz sprzętu o bezkonkurencyjnych parametrach, zdecyduj się na model Dell Latitude 7490. Ten 14-calowy ultrabook posiada dyski twarde półprzewodnikowe i procesor ósmej generacji.

Notebooki i ultrabooki Dell Latitude posiadają wiele różnych konfiguracji. W zależności od Twoich potrzeb znajdziesz modele w przedziale cenowym od 2 do nawet 8 tysięcy złotych.