HP EliteBook,  Laptopy HP

Sprawdzone notebooki dla biznesu

Prowadzenie biznesu we współczesnym świecie wymaga przede wszystkim odpowiedniego sprzętu, który ułatwi prowadzenie wszelkiej dokumentacji związanej z prowadzoną działalnością. Nowoczesne technologie oraz ekologia, na którą kładzie się coraz większy nacisk sprawiły, iż powstało wiele nowoczesnych komputerów o wysokich parametrach, co zwiększa komfort ich użytkowania.

Jaki komputer najlepiej wybrać do celów biznesowych?

Prowadzenie biznesu we współczesnym świecie wymaga przede wszystkim odpowiedniego sprzętu, który ułatwi prowadzenie wszelkiej dokumentacji związanej z prowadzoną działalnością

Rynek komputerów zachęca potencjalnych klientów nie tylko designerskim wyglądem, ale przede wszystkim wysokimi parametrami. Godne uwagi z punktu widzenia przedsiębiorcy są nowoczesne notebooki HP EliteBook. Produkty tej serii są przede wszystkim ultra cienkie i poręczne, a do ich produkcji wykorzystano najtrwalsze materiały. Najważniejszym elementem tego modelu jest 4 – rdzeniowy procesor Intel i5 – 1135G7, a wielkość jego pamięci cache wynosi 8 MB. Notebook HP EliteBook 830 G8 358R40 Lea nie posiada fabrycznie wbudowanego napędu optycznego.

Podstawowe dane techniczne:

Najistotniejsze parametry notebooka HP EliteBook 840 G8 358R40 LEA:

  • monitor 14″ Full HD IPS. Matryca jest jasna, co stanowi dużą zaletę modelu, a zastosowana technologia IPS sprawia, iż wyświetlany obraz jest doskonałej jakości,
  • pamięć RAM 16 GB,
  • wbudowany modem 3G,
  • SSD 512 GB,
  • system Windows 10 PRO.

Dodatkową zaletą powyższego modelu jest fakt, iż ma wbudowane 2 głośniki, klawiatura jest wodoodporna i dodatkowo podświetlana, dzięki czemu zwiększa się komfort jej użytkowania.

Kolejnym plusem modelu jest wbudowana kamera internetowa, która pozwala na prowadzenie spotkań biznesowych, konferencji itp. z dowolnego miejsca, co znacznie zwiększa efektywność funkcjonowania przedsiębiorstwa, minimalizuje koszty podróży służbowych, a także sprawia, że w dobie pandemii nie ma konieczności i ryzyka przenoszenia wirusa podczas stacjonarnych spotkań biznesowych.

Użytkownik może dodatkowo korzystać z TouchPada i ClickPada

Model 358R40 LEA wyposażony jest w dwa porty USB 3.0, z czego jeden port Audio (Combo) oraz jeden port HDMI. Komunikacja bezprzewodowa jest możliwa dzięki zainstalowanym modułom Bluetooth i Wi-Fi.

Użytkownik może dodatkowo korzystać z TouchPada i ClickPada. Produkt jest objęty czteroletnią gwarancją producenta On-Site – gwarancja tego typu obejmuje naprawę w miejscu wskazanym przez użytkownika, dzięki czemu możliwe jest również wezwanie serwisu do siedziby firmy. Dzięki temu, przy mniejszych usterkach, nie ma konieczności oddawania sprzętu do naprawy, bo fachowiec może naprawić laptop na miejscu.