Tablice interaktywne Microsoft

Tablice interaktywne Microsoft – co musisz o nich wiedzieć?

W dobie internetu wiele firm, gdy jest to możliwie, decyduje się na model pracy zdalnej, bądź hybrydowej. W celu zadbania o jej jakość, a także wydajność przedsiębiorstwa decydują się na wdrażanie coraz to nowych, innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych narzędzi pracy. Jednym z nich są tablice interaktywne Microsoft. Co warto o nich wiedzieć?

Tablice interaktywne Microsoft Surface Hub 2S – czym tak właściwie są?

Tablice interaktywne Microsoft są produktami o pokaźnych rozmiarach. To rozwiązanie niezwykle praktyczne, które można z powodzeniem wykorzystać w firmach, gdzie praca zdalna to podstawa. Przedsiębiorstwa wdrażające to rozwiązanie zauważają poprawę jakości w przypadku tego rodzaju pracy. To innowacyjne narzędzie charakteryzuje się doskonałą jakością obrazu i dźwięku. Dzięki niemu praca zdalna danego zespołu Microsoft Teams może wejść na nowy, lepszy wymiar. Do doskonały sposób na prace grupowe, podczas których każdy z pracowników może przedstawiać swoje koncepcje, ale również nanosić dowolne poprawki. Microsoft Surface Hub 2S jest chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem w firmach, gdzie organizowane są spotkania, kiedy to część osób będzie obecna zdalnie, a część stacjonarnie. Microsoft Surface Hub 2S to coś więcej niż tablice interaktywne. Stwarzają one doskonałe środowisko pracy zespołowej dla nawet kilkuset osób znajdujących się w dowolnym miejscu na Ziemii. Produkt to nowoczesność na najwyższym poziomie.

Tablice interaktywne Microsoft są produktami o pokaźnych rozmiarach

Tablice interaktywne Microsoft Surface Hub 2S – jakie możliwości stwarzają?

Tablice interaktywne to idealna alternatywa w stosunku do tradycyjnej stacjonarnej pracy w zespołach. Dzięki wykorzystaniu tej innowacyjnej technologi efektywne spotkania zarządu, a także pracowników są, jak najbardziej możliwe. Produkty Microsoft Surface Hub 2S umożliwiają wszystkim uczestnikom spotkania dostęp do wszelkich dokumentów, ich dowolną edycję, a także wzajemne udostępnianie cennych treści. Te tablice interaktywne to również możliwość jednoczesnego zalogowania się nawet kilkuset użytkowników, którzy mają w czasie rzeczywistym dostęp do dokumentów udostępnianych w chmurze. Użytkownik może korzystać z różnych programów, które są idealnie dostosowane do pracy nad projektami. Wśród nich można wymienić m.in. pakiet Microsoft Office, Microsoft Teams, Skype, Microsoft Power BI, czy Microsoft Whiteboard. Osoby obecne fizycznie na spotkaniu mogą również korzystać z niezwykle wygodnego pióra Surface Hub 2, w takich sytuacji sprzęt może zastępować popularne tablice interaktywne.

Tablice interaktywne Microsoft Surface Hub 2S – jakie są korzyści z zastosowania tego rozwiązania w biznesie?

Tablice interaktywne Microsoft Surface Hub 2S zapewniają przede wszystkim najwyższy poziom produktywności, a także gwarantują komfort niezależnie od miejsca, w którym znajdują się poszczególni pracownicy. Produkt ten to również doskonała optymalizacja współpracy. Na docenienie zasługują również doskonałe parametry modeli z tej serii. Użytkownicy mają dostęp do rozdzielczości przewyższającej 4K, a w przypadku kamery 4K oraz szerokiego katu widzenia, który bez problemu uchwyci wszystkich pracowników. Takie parametry zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Na uwagę zasługują również liczne udogodnienia pozytywnie wpływające na komfort użytkowania. Wśród nich można wymienić m.in. możliwość niezwykle dokładnego sterowania za pomocą dotyku, a także niezwykle wygodną obsługę zdalną. Oprogramowanie jest intuicyjne, więc każdy pracownik będzie mógł bezproblemowo i przyjemnie korzystać z tego narzędzia. Ważną kwestią jest również możliwość bezproblemowego umieszczenia tego nowoczesnego urządzenia w dowolnym miejscu. Jest to możliwe dzięki obecności uchwytów ściennych oraz możliwości umieszczenia tablicy interaktywnej na wygodnym stojaku na kółkach. Mobilność bez wątpienia stanowi mocą stronę tablic interaktywnych Microsoft Surface Hub 2S. Użytkownicy mogą również liczyć na zróżnicowane możliwości łączności, a także znakomitą wydajność.