HP ZBook

Rodzina mobilnych stacji roboczych HP ZBook

Notebook z kategorii mobilnych stacji roboczej przeznaczone są między innymi dla szerokiego grona kreatywnych użytkowników, od amatorów po profesjonalistów zajmujących się fotografią, grafiką czy też nowoczesnym projektowaniem. Warto dodać, że mobilne stacje robocze ZBooK spełniają wymagania nowoczesnego oprogramowania projektowego.

Co to są stacje mobilne?

Stacje mobilne to przede wszystkim urządzenia będące ostatecznym efektem praktycznej wiedzy inżynierów największych producentów komputerów. Bardzo mocny laptop, którego gabaryty coraz mniej odbiegają od swojego komercyjnego brata. Sprzęt wykorzystujący rozwiązania niespotykane w innych urządzeniach, takie jak na przykład mobilne procesory Intel Xeon (https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/details/processors/xeon/e.html), pamięć RAM z korekcją błędów ECC i profesjonalne karty graficzne. Wszystkim tym towarzyszy certyfikacja ISV, która zapewnia, że urządzenia są w pełni kompatybilne ze specjalistycznymi aplikacjami i środowiskami takimi jak SolidWorks, CAD, Maya czy Catia. Mobilna stacja robocza HP ZBook to komputer przenośny, który jest tak wydajny, a także bezproblemowy, jak to tylko możliwe.

Dlaczego warto używać mobilnych stacji roboczych HP ZBook?

Mobilne stacje robocze z serii HP ZBook (https://itnes.pl/notebooki/notebooki-hp/notebooki-hp-zbook/), należące do kategorii mobilnych stacji roboczych, skierowane są głównie do szerokiego kręgu twórców, począwszy od amatorów po profesjonalnych użytkowników zajmujących się między innymi fotografią, obróbką graficzną czy też projektowaniem.

Mobilne stacje robocze ZBooK zostały tak zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom najpopularniejszych programów graficznych wiodących producentów. Cała seria ZBook jest podzielona przede wszystkim na kilka serii, dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać urządzenie, które zazwyczaj odpowiada ich potrzebom.

Dawno minęły czasy, kiedy jedna stacja robocza mogła to wszystko zrobić. Godne uwagi serie obejmują między innymi ultralekki ZBook Firefly, wysokiej klasy ZBook 15 lub też 17 oraz nowe serie ZBook Create wraz z ZBook Studio, które posiadają świetną wydajność oraz wagę.

HP ZBook

Najmniejszy i najlżejszy HP ZBook w historii oferuje przede wszystkim prawdziwą mobilność użytkownikom, którzy używają standardowego komputera biznesowego bez ograniczeń. Dzięki profesjonalnej wydajności, a także pięknemu, jasnemu ekranowi masz wszystko, czego potrzebujesz do niezwodnej pracy i zarządzania projektami, gdziekolwiek jesteś. Nigdy więcej spowolnień. Realizuj projekty i wymagające zadania w błyskawicznym tempie z zastosowaniem najnowszego procesora Intel Core 11 generacji oraz profesjonalnej certyfikowanej karcie graficznej NVIDIA Quadro. Ciesz się niesamowitą produktywnością oraz wszechstronnością, otwierając jednocześnie duże aplikacje, a także pliki.

Zbook Studio

Zbook Studio to bardzo precyzyjnie zbudowany komputer, który można między innymi rozbudowywać jak nigdy dotąd. W pełni przetestowany. Zapewnia, że najlepsi pracownicy pracują na najlepszych maszynach technicznych, wyznaczając nowe standardy wydajności mobilnych stacji roboczych. Zaprojektowany od podstaw – bez kompromisów.

Chłodzenie przez komorę parową. Urządzenie wykorzystuje elementy chłodzące LCD, aby osiągnąć maksymalną prędkość. Bardzo cicha, a także wygodna klawiatura zwiększa produktywność. Zbook Studio to laptop HP z 15-calowym ekranem, który idealnie nadaje się do kreatywnej pracy. Innowacyjna konstrukcja obejmuje lekką, odporną na różnego rodzaju zarysowania aluminiową ramę, niemal bezramkowy ekran, a także co najważniejsze długą żywotność baterii.

Mobilne stacje robocze HP ZBook- Podsumowanie

Mobilne stacje robocze HP od wiodącego światowego producenta sprzętu są zalecane do użytku z oprogramowaniem Autodesk, AutoCAD itp. Pracując z mobilnymi stacjami roboczymi HP. W związku z tym możesz mieć pewność, że korzystasz z najwyższej jakości sprzętu certyfikowanego przez Autodesk, a klienci kupujący mobilne stacje robocze HP mają zapewnione najwyższe standardy techniczne i doskonałą funkcjonalność.

Mobilne stacje robocze HP ZBook przeznaczone są między innymi dla projektantów, grafików czy też inżynierów.