Jakość i wydajność,  Laptopy ASUS

Laptop ASUS ExpertBook B7 Flip. Czy warto kupić?

Firma ASUS to popularny producent sprzętu komputerowego. W ofercie firmy znajdziemy szeroką gamę laptopów do różnych zastosowań. Laptopy ASUS są doceniane w biznesie. Słyną z dobrej jakości, trwałości oraz solidnego wykonania. Jednym z urządzeń przeznaczonych dla biznesu jest model ASUS ExpertBook B7 Flip. Jakie są parametry tego urządzenia? Co znajdziemy w specyfikacji tego modelu? Czy warto go kupić? Na te pytania odpowiadamy w poniższym poradniku.

Jak wygląda laptop?

Opisywany laptop posiada niewielkie wymiary. Jest to model z ekranem w formacie 16:10 o przekątnej 14 cali. Ekran laptopa posiada powłokę antyrefleksyjną wraz z mechanizmem chroniącym prywatność. Niewielkie wymiary laptopa nie muszą jednak oznaczać, że w maszynie zastosowane są rozwiązania budżetowe. Nie inaczej jest w laptopie ASUS ExpertBook B7 Flip. Na jego pokładzie znajdziemy wszystkie parametry, które są niezbędne do efektywnej pracy. Widać już to na przykładzie obudowy. Uwagę zwraca mechanizm, dzięki któremu konstrukcja laptopa ma możliwość obrotu o 360 stopni.

Jaka jest specyfikacja laptopa?

Co znajdziemy na pokładzie laptopa? Laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip (który kupisz tutaj: https://itnes.pl/notebooki/laptopy-asus/laptopy-asus-expertbook/laptopy-asus-expertbook-b7/laptopy-asus-expertbook-b7-flip/) wyposażone są w wydajny procesor Intela 11. generacji. Mamy do wyboru Intel Core i5-1155G7 albo Intel Core i7-1195G7. W laptopie ASUS może zostać umieszczony dysk SSD o pojemności do 1 TB. Płynną pracę zapewnia pamięć RAM, którą można rozszerzyć do 64 GB. W wersji podstawowej mamy do dyspozycji pamięć 16 GB RAM. Za wyświetlanie grafiki odpowiada wbudowany w procesor układ graficzny Iris Xe dostarczony przez Intela.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o laptopie?

Czas przyjrzeć się obudowie laptopa. Liczba dostępnych złącz jest duża. Do dyspozycji mamy dwa złącza USB oraz dwa porty Thunderbolt. Laptop można podłączyć do większego ekranu za pomocą portu HDMI. Dostępne jest również złącze Micro HDMI. W zestawie jest czytnik kart SD oraz złącze na karty SIM, które umożliwia łączność w technologii 5G. Efektywną komunikację zapewniają dwa mikrofony z systemem redukcji szumów wspomaganym przez sztuczną inteligencję. Za przekaz video odpowiada kamera HD na podczerwień. Dzięki niej możliwa jest również funkcja odblokowania urządzenia za pomocą zdjęcia twarzy.

Podsumowanie

ASUS ExpertBook B7 Flip to urządzenie, które może zachwycać swoimi parametrami. W urządzeniu znajdziemy podzespoły, które zapewnią skuteczną i efektywną pracę w każdych warunkach. Urządzenie docenić mogą wszyscy przedsiębiorcy, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Cena laptopa to około 7000 złotych. Czy to drogo? Odpowiedź na to pytanie pozostawiamy czytelnikowi.